Vadovų paieška

„Contactus“ atlieka ne tik specialistų ar vadybinio/ administracinio darbuotojų paiešką ir atranką, mes taip pat turime patirties ir aukščiausio bei vidurinės grandies vadovų paieškoje ir atrankoje.
Iš esmės, specialisto ar vadovo paieška ir atranka niekuo nesiskiria, jai reikia skirti tiek pat dėmesio ir laiko.

Kaip vykdoma vadovų atranka?

Vadovų paieškai ir atrankai rekomenduojame, vadinamąją pilnąją atranką, kuriai suteikiame 3 mėnesių atrankos darbų garantiją.

Niekam ne paslaptis, kad vadovai patys dažniausiai nesidomi darbo pasiūlymais, todėl vien tik darbo pasiūlymo/ skelbimo patalpinimas tikrai neduotų norimo rezultato. Tam, kad turėtume norimą rezultatą, vadovų paieškai ir atrankai visuomet pasitelkiame ir „galvų medžioklės“ (angl. headhunting) principus, taigi aktyviai ieškome tinkamų kandidatų išnaudodami savo vidinius resursus (turimus kontaktus, pažintis, LinkedIn kontaktus ir pan.) bei pasitelkdami kitas galimas kandidatų duomenų bazes.

Susitinkame su visais tinkamiausiais, t. y. Jūsų, klientų, lūkesčius atitinkančiais ir darbo pasiūlymu susidomėjusiais kandidatais, kalbamės apie jų lūkesčius ir realius ketinimus keisti darbo pobūdį ar esamą darbdavį. Atrinktus kandidatus pristatome Jums, tolimesniems pokalbiams ir deryboms.

Vadovų atrankos procese rekomenduojame naudoti asmeninių savybių vertinimą, kuris padeda geriau pažinti ne tik būsimo vadovo asmenybę, bet jo vadovavimo stilių bei potencialą. Asmeninių savybių vertinimas atliekamas sertifikuota bei moksliniu pagrindu paremta ProfileXT metodika.

Kiek užtrunka vadovų paieška?

Kiekvienas atvejis individualus, ne visuomet pavyksta surasti tinkamą kandidatą į vadovo poziciją, per standartiškai paieškai ir atrankai numatytą 5–7 savaičių laikotarpį: kartais visas paieškos, susitikimų, kandidatų pristatymo ir pokalbių įmonėje procesas užtrunka ilgiau, kartais pavyksta rasti ir sudominti kandidatus bei supažindinti juos su naujuoju galimu darbdaviu per gana trumpą 3–4 savaičių laikotarpį.

Reikia vadovo?

Susiekite su „Contactus“ specialistais, kurie suteiks daugiau Jums reikalingos informacijos bei atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.