The Bridge Personality Sales

Bridge Personality Sales pardavimo komandos papildymui ir/arba ugdymui bei tinkamiems pokyčiams komandoje

Ši The Bridge Personality testo dalis yra skirta pardavimo žmonių atrankai arba pardavimo komandos suformavimui, performavimui remiantis darbuotojų ar kandidatų asmeninėmis savybėmis. Netinkamo pardavėjo (ir ne tik pardavėjo, bet ir darbuotojo apskritai) pasamdymas yra iš ties brangus, daug laiko bei pastangų reikalaujantis procesas. Pasamdę netinkamą pardavėją, jūs paprasčiausiai neuždirbate, t.y. pardavimai įmonėje yra nepakankami arba ne tokie kokių jums norisi.

Tačiau tai nereiškia, kad toks žmogus negali parduoti iš viso, galbūt tik reikia šiek tiek pakeisti darbo pobūdį ir iš aktyvių pardavimų pereiti į projektinius ar atvirkščiai, iš pardavimų pakeisti darbo pobūdį į klientų aptarnavimą, o gal geriau sektųsi parduoti ne paslaugas, o prekes.

Į visus šiuos klausimus padeda atsakyti The Bridge Personality Sales.

The Bridge Personality Sales ataskaita aiškiai pateikia informaciją:

  • Kuriame iš 6 pardavimo proceso etapų: pasiruošimo ir planavimo, santykių užmezgimo, poreikio išsiaiškinimo/sukūrimo, sprendimo pateikimo, pardavimo užbaigimo ir santykių su klientais palaikymo, pardavėjas yra stipriausias, o kur jam seksi ne taip gerai?
  • Koks yra pardavėjo tipas pagal 4 pardavėjų tipus: medžiotojas, ūkininkas, konsultantas ar derybininkas?

Turėdami tokią informaciją apie naujai samdomus pardavėjus jūs dar nepasamdę jų prognozuojate, kaip potencialiam kandidatui seksis dirbti įmonėje, su kokiais iššūkiais jis susidurti ir pan.

Tokia pat informacija yra puikiai pritaikoma ir dirbant su jau egzistuojančiomis pardavimų komandomis, nes ji leidžia nebūtinai iš karto atleisti tuos pardavėjus, kurie gal būt parduoda nepakankamai, o tiesiog pertvarkyti pardavimų komandos darbą pagal turimų pardavėjų asmenines savybes bei vadinamąsias „minkštąsias“ kompetencijas. Toks sprendimas ne tik padeda sutaupyti, nes darbuotojų kaita įmonei kainuoja daug, bet ir uždirbti, nes tinkami pardavėjai tinkamame pardavimo procese parduoda daugiau.

Norite gauti ataskaitos pavyzdį, turite daugiau klausimų ar norite užsakyti paslaugas – susisiekite.