The Bridge Personality klausimynas

The Bridge Personality yra vienintelis asmenybės klausimynas parengtas naudojant ir tarpusavyje suderinus pasaulyje gerai žinomą Didžiojo Penketo (the Big Five) modelį ir K. Jungo asmenybės tipologijos teoriją. „Matuojamos“ 34 asmeninės savybės ir 16 Jungo tipų. Visos asmeninės savybės yra sugrupuotos į 12 asmeninių savybių grupių ir 4 asmeninių savybių blokus.

The Bridge Personality yra pasaulyje naudojamas bei žinomas asmenybės klausimynas, skirtas darbuotojų atrankai bei puikiai pritaikomas ugdymui. Ši metodika (klausimynas) yra parengtas po ilgus metus, įvairias asmenybės testavimo metodikas ir įrankius, trukusių tyrinėjimų bei analizės.

Kodėl The Bridge Personality?
The Bridge Personality rezultatai yra visiškai patikimi, nes testo „apgauti“ praktiškai neįmanoma dėl unikalios klausimyne naudojamos „norminio – ipsatyvaus (nenorminio) atotrūkio“ duomenų analizės technologijos. „Norminis – ipsatyvus (nenorminis) atotrūkis“ leidžia matyti, kuriose klausimyno vietose kandidatas buvo nenuoširdus, norėjo „parodyti“ save kitokiu bei pateikė labiau socialiai priimtinus nei tikrus atsakymus.

Ką apie The Bridge Personality sako klientai, kurie jau naudoja šią metodiką:

  • Pritaikomas visų lygių darbuotojų/kandidatų testavimui: nuo organizacijos vadovo iki biuro asistento.
  • Vienas testas pritaikomas atrankoms ir darbuotojų ugdymui ar karjeros planavimui.
  • Klausimynui užpildyti pakanka iki 50 min.
  • Galimybė generuoti 3 skirtingas ataskaitas.
  • Ataskaitos lengvai skaitomos ir puikiai pritaikomos kasdieniame darbe.
  • Testas bei ataskaitos galimos skirtingomis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir kt.)
  • Testus galima įsigyti vienetais ar turėti vertinimų platformą.

The Bridge Personality darbuotojų atrankai – matuojamas 34 asmenines savybes galima suderinti su bet kokia darbo pozicija (profiliu) (angl. job fit).

Ataskaitos darbuotojų atrankai:

The Bridge Personality trumpa ataskaita (Short Report) – šioje ataskaitoje pateikiamos visos 34 asmenines savybes. Matydami ataskaitoje pateikiamus rezultatus, ne tik geriau ir greičiau pažinsite kandidatą, bet ir turėsite galimybę įvertinti ar jis buvo nuoširdus ir atviras pildydamas klausimyną, bei kiek kandidatas buvo likęs pateikti save geriau nei yra iš tiesų, t.y. ar tai kaip jis pildė klausimyną yra susiję su jo prigimtimi, ar vis tik išmoktu elgesiu.

The Bridge Personality pardavimų ataskaita (Sales Report) – ši ataskaitoje pateikiama informacija apie tai, kokio tipo pardavėjas yra kandidatas bei kaip jam sekasi dirbti pardavimuose, t.y. kurios standartinio pardavimų proceso dalys jam yra paprastos ir lengvai įveikiamos, o kuriose jis turi iššūkių.

The Bridge Personality trumpoji ir pardavimų ataskaitos gali būti puikiai derinamos pardavimų ir/ar klientų aptarnavimo srities specialistų atrankų metu.

Ataskaitos darbuotojų karjeros planavimui, ugdymui ir komandos formavimui:

The Bridge Personality išsami ataskaita (Extended Report) – šioje ataskaitoje pateikiamos 34 asmeninės savybės, konkrečiam darbuotojui būdingas Jungo tipas bei 8 universaliosios kompetencijos.

Matydami ataskaitos rezultatus, ne tik dar geriau pažinsite savo darbuotojus bei žinosite, kokios savybės jiems padeda atlikti darbą, o kokios labiau trukdo. Remiantis šia informacija, galėsite objektyviai įvertinti kurią iš numatytų pozicijų įmonėje geriau pasiūlyti, kaip jiems seksis naujose pareigose, koks darbuotojo bendravimo ir vadovavimo stilius, kurios kompetencijos yra labiau prigimtinės ir jų pritaikymas bei stiprinimas duos greitesnių rezultatų, o kurios išmoktos ar/ir jas dar reikia ugdyti, tačiau tam reikės daugiau laiko ir greičiausiai darbuotojui vis tiek sunkiai seksis jas taikyti darbe. Šios ataskaitos informaciją galima dar labiau papildyti The Bridge Career (karjeros) klausimyno atsakymais.

Turint kelių vienos komandos darbuotojų išplėstines ataskaitas, galėsite pasižiūrėti kaip jie komunikuoja tarpusavyje, sužinosite kodėl kyla nesutarimai ir kaip to išvengti bei galėsite atsakyti į klausimą kaip padėti visai komandai tapti dar efektyvesne.

Norite gauti ataskaitų pavyzdžiui, turite daugiau klausimų ar norite užsakyti paslaugas – susisiekite.