Privatumo politika

UAB Profesiniai kontaktai privatumo politika

    1. Kokie duomenys surenkami svetainėje?

    2. Kokiu tikslu renkami duomenys?

    3. Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi?

    4. Jūsų sutikimas

Kokie duomenys renkami svetainėje?
Savanoriškai pildydami mūsų puslapyje esančius klausimynus/ anketas, Jūs, kontakto formoje, nurodote savo vardą, pareigas ir el. pašto adresą.

Savanoriškai siųsdami užklausas apie teikiamas paslaugas per kontaktų formą esančią puslapyje, ar puslapyje nurodytu el. paštu – info@contactus.lt , Jūs nurodote savo el. paštą ir vardą.

Savanoriškai atsiųsdami savo gyvenimo aprašymą (CV) ir norėdami patekti į UAB Profesiniai kontaktai kandidatų duomenų bazę, Jūs nurodote savo duomenis: vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, išsilavinimą, patirtį, profesiją, dabar užimamas ir anksčiau užimtas pareigas, asmenines bei kitas savybes, el. pašto adresą, telefono numerį.

Kokiu tikslu renkami duomenys ir kaip jie naudojami bei saugomi?
Atsakymas į užklausas ar pasiteiravimus.
Jūsų vardas naudojamas kreipiantis į Jus asmeniškai, o Jūsų el. pašto adresas tam, kad siųsti Jums atsakymus, komentarus, užpildytų klausimynų rezultatus.

Duomenys, išsiųsti Jums užpildžius užklausimo formą, neišsaugomi serveryje, o siunčiami asmeniškai mums el. paštu. Šie duomenys naudojami, kaip ir bet kurie duomenys įprastame susirašinėjime el. paštu.

Jūsų vardas ir el. pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais.

Gavus gyvenimo aprašymą.
Jūsų duomenys pateikti atsiunčiant gyvenimo aprašymą (CV), bus naudojami tik tam, kad identifikuoti Jus, kaip potencialų kandidatą mūsų vykdomoms atrankoms ir pateikti Jums aktualius darbo pasiūlymus bei susiekti su Jumis telefonu ir/ar el. paštu. Jūsų asmens duomenys apsaugomi serverio saugumo priemonių ir yra saugomi 3 metus nuo jų gavimo dienos.

Jūs galite bet kada pareikalauti mūsų pašalinti Jūsų gyvenimo aprašymą (CV) ir su tuo susijusius visus Jūsų duomenis, kurie buvo saugomi mūsų sistemose, atsiųsdami el. laišką į info@contactus.lt arba parašę trumpąjį pranešimą (SMS) tel. +370 683 34107.

Svetainėje www.contactus.lt naudojami Google Analytics tarnybos lankytojų duomenis.
Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.

Jūsų sutikimas

Rašydami mums užklausas, pildydami klausimynus/anketas ar atsiųsdami savo gyvenimo aprašymą (CV), Jūs sutinkate gauti iš mūsų el. laiškus, kuriuose pateikdami atsakymai į užklausas, komentarai į užpildytus klausimynus, informavimas apie Jūsų duomenų įtraukimą į kandidatų duomenų bazę.

Be atskiro Jūsų sutikimo, Jūsų duomenys: vardas ir el. paštas, nebus naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, pavyzdžiui, naujienlaiškių siuntimui, reklaminės medžiagos siuntimui ir pan.

Be atskiro Jūsų sutikimo, Jūsų duomenys, pateikti kartu su gyvenimo aprašymu (CV), nebus perduodami mūsų klientams, t.y. potencialiems darbdaviams.

Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, Jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: info@contactus.lt