Personalo valdymas

Konsultuojame klientus ne tik personalo atrankos, bet ir personalo valdymo strategijos parengimo, darbuotojų karjeros planavimo, motyvavimo ir vadovavimo kompetencijų ugdymo klausimais, nes esame įsitikinę, kad sėkmingą personalo valdymą lemia 4 svarbiausi dalykai:

Darbuotojų veiklos vertinimo sistemų kūrimas ir tobulinimas

Kiekvienai organizacijos pareigybei sukurta ir pritaikyta veiklos vertinimo sistema ne tik atskleidžia silpnąsias, tobulintinas vietas, bet ir leidžia tinkamai įvertinti darbuotojų pastangas. Tai gerina vidinę komunikaciją, skatina darbo našumą, komandinį bendradarbiavimą ir motyvuoja darbuotojus siekti bendros veiklos sėkmės.

Vadovų ir darbuotojų ugdymas

Skiriamasis sėkmingo verslo ženklas – profesionalus lyderis. Tai galinga personalo varomoji jėga, ne tik įkvepianti bendriems tikslams, bet ir padedanti juos paversti realybe. Kartais tokiu lyderiu tiesiog gimstama, tačiau juo galima ir tapti: tereikia tik įdėti darbo bei investuoti į save. „Contactus“ specialistai padės tiek vadovams, tiek kitiems darbuotojams užsiimti savęs tobulinimu, atrasti silpnybes ir įgyti naujų stiprybių bei pritaikyti jas kasdienėje praktikoje.

Įmonės talentų valdymas bei karjeros planavimas

Talentų valdymas – tai ne vien skambus žodžių junginys personalo valdymo strategijoje. Siekiant sėkmingos organizacijos plėtros ir efektyvaus įmonės veikimo nepriklausomai nuo rinkos pokyčių, tai tampa gyvybiškai svarbiu procesu. Būtent todėl padedame darbdaviams išlaikyti geriausius darbuotojus, tobulinti bei ugdyti jų kompetenciją ir taip užsitikrinti sėkmingos veiklos tęstinumą.

Darbo užmokesčio bei skatinimo sistemų diegimas

Ne paslaptis, kad konkurencingas ir teisingai apskaičiuotas atlygis – pagrindinis ir vienas universaliausių darbuotojo produktyvumą ir motyvaciją keliančių veiksnių. Atsižvelgdami į kliento poreikius bei turimą skatinimo sistemą, fiksuotos atlygio dalies, kintamų priedų ir premijų skyrimo tvarką, padedame sukurti bei įdiegti efektyvią darbo užmokesčio sistemą.

Užpildykite „Vidinio audito“ klausimyną ir sužinokite, kokios „Contactus“ paslaugos Jums naudingos.

Pildyti

„Contactus“ specialistai visuomet pateiks daugiau informacijos ir atsakys į rūpimus klausimus, todėl susisiekime nedelsiant!