Metas pokyčiams arba kaip „Personalo valdymo centras“ virto „Contactus“

Metas pokyčiams arba kaip „Personalo valdymo centras“ virto „Contactus“

Sakoma, jog norint būti nepakeičiamu, pats turi nuolatos keistis, todėl po beveik 15 metų veiklos, UAB „Profesiniai kontaktai“ keičia turėtą prekės ženklą „Personalo valdymo centras“ nauju – „Contactus“. Be prekės vardo, taip pat atnaujintas ir logotipas, bendras vizualinis identitetas, praplėstos teikiamos paslaugos, o svetainėje įdiegti virtualūs įrankiai.

Minėti pokyčiai simbolizuoja ne tik vidinį įmonės poreikį nuolat tobulėti, atsinaujinti ir eiti koja kojon su kintančio skaitmeninio pasaulio tendencijomis. Savo darbe naudojame tik naujausius bei moksliniu pagrindu pagrįstus metodus, todėl norėjome sukurti ne tik patogią, bet ir novatorišką informacinę erdvę, padėsiančią bendradarbiauti bei efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius.

Vertiname savo klientų pasitikėjimą ir abipusiu supratimu paremtą bendravimą, todėl apie tai galvojome ir renkantis naują vardą. Pavadinimas „Contactus“ ir senąjį logotipą pakeitusi pokalbių balionėlio ikona su stilizuotu žmogaus siluetu joje turi net keletą reikšmių. Tiek bendraujant tarpusavyje, tiek konsultuojant įmonių vadovus ar rengiamų mokymų metu, nuolat akcentuojame kontakto suradimo, ryšio užmezgimo su darbuotojais ir komunikacijos svarbą. Tokiu pavadinimu („contactus“, angl. susisiekite su mumis) taip pat kviečiame kreiptis visus, susiduriančius su problemomis personalo valdymo srityje, spręsti jas kartu ir tapti patraukliais darbdaviais. Gerbiame savo partnerius ir žadame neapsiriboti vietine Lietuvos rinka, todėl naujasis pavadinimas bus lankstesnis, plačiau pritaikomas tarptautiniu mastu.

Be įprastų paslaugų, nuo šiol siūlome ir pakankamai naują, netradicinę Lietuvoje, tačiau tarptautinėje arenoje jau įvertintą kaip efektyvų ir klientų poreikius puikiai atitinkantį sprendimą – išorinio personalo vadovo „nuomą“. Tai labai patogus, paprastas ir funkcionalus būdas vykdyti naujus personalo valdymo projektus kai tam nėra būtinas dar vienas pilnas etatas. Daugiau apie tai galite pasiskaityti ČIA. Mūsų specialistai taip pat konsultuoja darbdavius, rengia mokymus, vykdo profesionalias reikalingų darbuotojų paieškas ir atrankas, o pasitelkiant naujausias metodikas atlieka ne tik naujai samdomo, bet ir turimo personalo vertinimą.

Atnaujintoje svetainėje rasite ir naudingų, interaktyvių įrankių: čia pat atlikus trumpą „Personalo valdymo pulso“ testą įvertinama kolektyvo „sveikata“, o užpildžius „Vidinio audito“ klausimyną gausite išsamų eksperto komentarą bei pasiūlymus, ką reikėtų keisti ar daryti kitaip, siekiant rezultatyvaus darbo. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ir galimybę pildyti virtualų „Profiles XT darbo analizės“ klausimyną, itin vertingą sudarant pareigybinius profilius. Svetainėje galite pasiskaičiuoti, kiek pajamų prarandate pasamdę netinkamus darbuotojus ir kokia metodika padėtų to išvengti. Manome, kad šie testai – ne tik patogus, bet ir naudingas būdas savianalizei atlikti neišeinant iš kabineto, todėl tai siūlome išbandyti visiškai nemokamai.

Patarimai privalo būti naudingi, todėl minėti testai ir klausimynai padeda ir mums, personalo valdymo specialistams suvokti konkrečią Jūsų įmonės situaciją, išanalizuoti ją ir dar prieš susitinkant numatyti galimus pokyčių scenarijus. Vertiname klientų individualumą, todėl konkurencinį pranašumą padedame pasiekti su tik jiems sukurta personalo valdymo strategija, paremta ne tuščia retorika, o paties darbdavio įtrakimu į nesėkmių priežastingumo paieškų ir eliminavimo procesus.

Esame tikri, jog mūsų specialistų sukaupta patirtis dirbant su įvairiausių sričių įmonėmis ir patvirtinti problemų sprendimo metodai padės pasiekti užsibrėžtus tikslus personalo valdymo srityje. „Contactus“ specialistai visuomet pateiks daugiau informacijos ir atsakys į rūpimus klausimus, todėl susisiekime nedelsiant!

Dalintis: