Kas mes esame?

Savo veiklą pradėjome nuo profesionaliai atliekamų personalo paieškų ir atrankų, o per 14 įmonės veikimo metų užsiauginome didelį lojalių klientų ratą, įgijome jų pasitikėjimą. Nuo 2010 m. bendradarbiaujame su tarptautiniu mastu lyderiaujančiais personalo valdymui skirtų įrankių kūrėjais „Profiles International“. Esame akredituoti jų partneriai ir atliekame ne tik naujai samdomo, bet ir įmonėje jau dirbančio personalo vertinimus bei tyrimus. Padedame klientams atrasti bei pritaikyti novatoriškus žmogiškųjų išteklių valdymo būdus ir efektyviai įgyvendinti susijusias idėjas.

Nuolat tobulinamės, keliame kvalifikaciją, stebime verslo rinkos pokyčius ir analizuojame klientų poreikius, todėl tapome bene pirmaisiais, siūlančiais išskirtines išorinio personalo vadovo paslaugas Lietuvoje.

Įmonės personalas – integralus darinys, reikalaujantis išskirtinio dėmesio kiekvienam darbuotojui, atsižvelgiant į verslo srities ypatumus. Patikimų, aukščiausios kokybės paslaugas teikiančių partnerių („Verslo aljansas“, Šiuolaikinio NLP institutas, Bendravimo akademija, Webseminarai.lt, I-process.lt) dėka savo klientams galime pasiūlyti įvairiapusį paslaugų spektrą ir ne tik padėti atrasti, suprasti, ugdyti ir išlaikyti savo darbuotojus, bet ir gerinti visus susijusius verslo procesus.

Kodėl savo partneriais verta rinktis „Contactus“?

▪ Suvokiame kiekvieno kliento individualumą, todėl padedame įgyvendinti tik jam pritaikytą personalo valdymo strategiją ir taip įgyti konkurencinį pranašumą.
▪ Siekiame efektyvių ir abipusiu supratimu paremtų pokyčių, todėl siūlome ne tik konkrečius personalo valdymo sprendimus, bet ir skatiname patį darbdavį įsijungti į nesėkmės priežasčių paieškos procesą.
▪ Savo darbe naudojame naujausias, moksliniu pagrindu parengtas ir Lietuvoje sertifikuotas vertinimo metodikas, leidžiančias priimti objektyvius ir tikslingus sprendimus.
▪ Mūsų komandą sudaro ilgametę darbo patirtį įvairaus dydžio ir sektorių įmonėse turintys personalo valdymo srities profesionalai, kurie orientuojasi ne tik į pasekmių šalinimą, bet ir į jų atsiradimo priežastis bei šių likvidavimą.

Kokias principais vadovaujamės kasdienėje veikloje?

▪ Pagarba partneriams, klientams, kandidatams ir komandos nariams – nes versle, kaip ir gyvenime, tai yra svarbiausia.
▪ Profesionalus požiūris į teikiamas paslaugas – nes tik taip užtikrinama pilnavertė partnerystė.
▪ Puikus paslaugų kokybės ir kainos santykis – nes tai mūsų klientus paverčia nepralenkiamais.
▪ Nuolatinis tobulėjimas personalo valdymo ir klientų aptarnavimo srityje – nes patarimai privalo būti vertingi.