KARJEROS RE-STARTAS. 5 seminarų ciklas.

karjeros re-startasTrumpų seminarų – praktinių dirbtuvių ciklas, su klausimų – atsakymų sesijomis

Aprašymas:

Kai verslo organizacijos patiria didelius iššūkius, pirmiausia tai pajaučia darbuotojai. Gana dažnai išlaidos žmogiškiesiems ištekliams tampa pirmąją sąnaudų mažinimo eilute. Darbo užmokesčio karpymas, papildomų darbų priskyrimas, gręsiantys atleidimai ir nežinia dėl įmonės veiklos ateities – su šia realybe dabar susiduria didžioji dalis smulkaus ir vidutinio verslo darbuotojų Todėl atėjo laikas naujoms žinioms ir patirtimis – kaip turėti ne tik planą B, bet ir D, C, E, F, o gal net ir pasirengti dar 10 skirtingų variantų.

Praktinėse dirbtuvėse atsakysime į jūsų iš anksto užduotus klausimus ir pateiksime pagrindines žinias bei žingsnius, kaip ne tik išlikti, bet ir iš naujo transformuoti savo karjerą:

  • Kaip rasti savo vietą milžiniškame vandenyne, kur tavo karjeros laivą nuolat blaško audros?
  • Kaip pasirengti veiksmų planą, kad greičiau galėtum priimt sprendimus dėl darbo iššūkių?
  • Ką svarbu žinoti ieškant naujų savirealizacijos ir darbo galimybių?
  • Ko, šiuo momentu ir, ypač, po kriziniu laikotarpiu iš darbuotojų tikisi darbdaviai?
  • Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo esamu laikotarpiu?

Praktinių seminarų – dirbtuvių lektorės:

Jurgita Jankuvienė – personalo atrankos ir karjeros konsultavimo agentūros „Contactus“ vadovė, daugiau kaip 20 metų dirba su darbuotojų atrankomis ir asmenybės testais. Asmenybės testo „The Bridge Personality“ ir karjeros testo „The Bridge Career“ atstovė Lietuvoje. Padeda įmonėms atsirinkti ir identifikuoti, kurie kandidatai ar esami darbuotojai yra tinkamiausi pagal reikalingas darbines funkcijas.

Janina Sabaitė Melnikovienė – verslo komunikacijos ir karjeros koučingo specialistė, karjeros trenerė, turinti daugiau kaip 15 metų patirtį dirbant su skirtingomis organizacijomis. 12 metų samdomos darbuotojos ir 5 metų „darbo sau“ patirtis. Asmenybės testo „The Bridge Personality“ ir karjeros testo „The Bridge Career“ partnerė Lietuvoje. Konsultuoja įmones ir verslo savininkus dėl krizių komunikacijos ir naujų veiklos strategijų, padeda smulkiesiems verslininkams sukurti savo veiklos strategijas.

Praktinių seminarų temos ir grafikas

Vieno užsiėmimo su praktinių klausimų – atsakymų sesija trukmė – iki 2 val.
Seminarų laikas: 17 – 19 val

seminaru grafikas

Visi seminarų įrašai bus atsiųsti nurodytu el.paštu, kuris buvo nurodytas registracijoje.

Registruotis į seminarus galima čia: registracija

Dalintis: