Išorinis personalo vadovas

Jūsų įmonėje išaugo personalo vadovo poreikis, tačiau neapsisprendžiate, ar Jums būtinas dar vienas pilnas etatas šiai sričiai užpildyti? Tokiu atveju mes siūlome Lietuvoje pakankamai naują, netradicinį, tačiau užsienio šalyse jau įvertintą kaip efektyvų ir klientų poreikius puikiai atitinkantį sprendimą – išorinio personalo vadovo „nuomą“. Jis ne tik gebės kritiškai pažvelgti į įmonę iš išorės perspektyvos, bet ir padės efektyviai valdyti turimus žmogiškuosius išteklius.

Išorinio personalo vadovo paslaugos privalumai:

1. Tai – paprastesnis, mažiau laiko užimantis ir funkcionalesnis bendradarbiavimo būdas įmonei, ketinančiai vykdyti vidinius personalo projektus.
2. Išorinis personalo vadovas atlieka visas vidinio personalo vadovo funkcijas, tačiau klientui neįsipareigoja darbo sutartimi ir dirba nuotoliniu būdu.
3. Mūsų siūlomas išorinis personalo vadovas – patyręs profesionalas ir jau yra dirbęs su daugybe projektų, įvairaus dydžio bei srities įmonių.
4. Įdarbinti, išdarbinti ar atleisti įprastą personalo vadovą užtrunka daugiau laiko, naudojami kitų darbuotojų ištekliai, tuo tarpu „nuomos“ atveju viskas paprasčiau.
5. Nepilnu etatu įdarbintas darbuotojas, gavęs finansiškai palankesnį darbo pasiūlymą išeis, o tai gresia neįgyvendintų projektų tikimybe ir sugaištu laiku ieškant naujo darbuotojo.

Sprendimą priimti padės ir keletas klausimų:
Ar Jūsų įmonės dydis pakankamas išorinio personalo specialisto „nuomai“?
Kokios kompetencijos personalo specialistas reikalingas Jūsų įmonei?
Nežinote, kokių konkrečių personalo valdymo paslaugų reikia Jūsų įmonei?
Kiek norite kontroliuoti personalo valdymo procesą?

„Contactus“ specialistai padės apsispręsti, visuomet pateiks daugiau informacijos ir atsakys į rūpimus klausimus, todėl susisiekime nedelsiant!