Personalo paieška ir atranka

Klientai besikreipiantys į mus dėl personalo paieškos ir atrankų dažniausiai susiduria su keliais iššūkiais:

  1. Į darbo skelbimus kandidatuoja visiškai netinkami žmonės – atrodytų, kad CV siunčia net neperskaitę darbo skelbimo.
  2. Sunku rasti kandidatų ir darbo skelbimų nepakanka.
  3. Reikia skirti laiko viso paieškos ir atrankos proceso koordinavimui bei atlikimui, dėl to nukenčia kiti, tiesioginiai darbai.
  4. Norisi išsirinkti patį tinkamiausią kandidatą, kad po trijų mėnesių nereikėtų atsisveikinti ir vėl ieškoti iš naujo.

Visiems šiems iššūkiams mes turime sprendimus:

  1. Dirbdami su paieškos ir atrankos projektais visuomet naudojame ne tik darbo skelbimus, bet ir aktyviai ieškome kandidatų duomenų bazėse ir pristatome jiems darbo pasiūlymus, bei pasitelkiame inovatyvius skaitmeninės „galvų medžioklėsmetodus.
  2. Koordinuojame visą atrankos procesą: nuo reikalavimų aptarimo iki atrinktų kandidatų pristatymo, Jums reikia tik užpildyti reikalavimų kandidatams anketą ir ją mums pateikti. Taigi, nenukenčia Jūsų tiesioginiai darbai.
  3. Atrankoje rekomenduojame naudoti asmenybės testą The Bridge Personality, kuris padeda ir pažinti naują komandos narį, ir prognozuoti, kaip jam seksis atlikti numatytus darbus ir užduotis, gerokai greičiau nei per tris mėnesius. Taigi, visokeriopai taupomas ir laikas, ir pinigai.
  4. Pasirinkus personalo paieškos ir atrankos paslaugą su 3 mėn. garantija atrankos darbams, mes esant poreikiui nemokamai surandame ir atrenkame kitą kandidatą, taip pakeisdami prieš tai atsirinktą, tačiau lūkesčių nepateisinusį komandos narį.
[/su_accordion]

Ieškote darbuotojų ar norite pasikonsultuoti personalo paieškos ir atrankos klausimais, SUSISIEKITE su „Contactus“ komanda!