Personalo atranka

Atsižvelgdami į kiekvienos pozicijos reikalavimus, pritaikome specifinius darbuotojo paieškos būdus ir kanalus tinkamiausiems kandidatams rasti.

 

Kaip rasti tinkamą darbuotoją?
Kiekvienas darbuotojų paieškos procesas turi turėti kryptingą paieškos strategiją, kuri padėtų pritraukti kuo daugiau tinkamos kvalifikacijos pretendentų.

Dažnas atrankos procesas

Dažnas atrankos procesas

 • Skelbimas (-ai)
 • CV surinkimas
 • Pokalbiai
 • Įdarbinimas
 • 3 mėn. bandomasis laikotarpis

„Contactus“ atrankos procesas

„Contactus“ atrankos procesas

 • Poreikių aptarimas ir reikalavimų išsiaiškinimas
 • Skelbimas (-ai)
 • CV surinkimas per skelbimus + duomenų bazių naudojimas
 • Telefoninis interviu (angl. screening)
 • „Gyvas“ interviu
 • Psichologinis testavimas
 • Kandidatų pristatymas
 • 3 mėn. garantija
Pilna arba dalinė darbuotojų/ personalo paieška ir atranka

„Contactus“ teikia pilną arba dalinę darbuotojų/ personalo paieškos ir atrankos paslaugą. Teikdami darbuotojų/ personalo paieškos ir atrankos paslaugas, mes ne tik talpiname darbo pasiūlymus/ skelbimus specializuotuose internetiniuose portaluose, bet ir aktyviai dirbame su duomenų bazėmis, ieškodami Jums tinkamų kandidatų.

Vykdydami pilną atranką su kandidatais, pirmiausia, bendraujame telefonu, o su labiausiai motyvuotais susitinkame „gyvam“ pokalbiui. Atrenkame tinkamiausius ir juos pristatome Jums: pateikiame trumpą pirmųjų pokalbių reziume, jų gyvenimo aprašymus, taip pat, Jums pageidaujant, galime suorganizuoti pokalbius ir su Jumis. Galiausiai, Jums įsidarbinus tinkamiausią kandidatą, suteikiame trijų mėnesių atrankos darbų garantiją.

Personalo atrankos metodai vykdant dalinę atranką skiriasi tuo, kad su kandidatais bendraujame telefonu ir Jums pateikiame labiausiai motyvuotų ir Jūsų darbo pasiūlymu susidomėjusių kandidatų CV bei trumpą telefoninių pokalbių reziume. Šiai paslaugai atrankos darbų garantijos nesuteikiame.

Dažnai užduodami klausimai
Kodėl naudinga samdyti personalo valdymo įmonę?
Atrodytų, kad personalo atranka nuo darbo skelbimo patalpinimo iki įdarbinto darbuotojo bandomojo laikotarpio pabaigos yra sudaryta iš penkių žingsnių ir jų pilnai užtenka surasti gerą specialistą. Tačiau ar tikrai taip yra, visuomet išlieka rizika, kad to padaryti nepavys iš pirmo karto, arba kad tiesiog tinkamas kandidatas nepastebės Jūsų darbo skelbimo ir neatsiųs Jums savo CV. Kiekvienas įdarbinimas, apmokymas, išdarbinimas ir kiti procesai įmonei kainuoja labai daug pinigų ir išeikvoja nemažai laiko.Perduodant atrankos procesą personalo valdymo (atrankos) specialistams, Jūs:

 • Gaunate partnerį, kuris įsigilina į Jūsų reikalavimus kandidatams ir suformuluoja darbo pasiūlymą, žino kaip ir kur ieškoti tinkamų kandidatų bei kokybiškai atrenka kandidatus, kurie ne tik atitinka formaliuosius, kvalifikacijos reikalavimus, bet ir yra įvertinama jų motyvacija darbui Jūsų įmonėje;
 • Taupote tiesiogines ir netiesiogines atrankos lėšas – Jums papildomai nekainuoja skelbimų talpinimas keliuose darbo paieškos portaluose bei papildomas CV duomenų bazių išsipirkimas, telefoniniai skambučiai kandidatams, nepatiriate kuro išlaidų, jei atranką reikia vykdyti kitame mieste;
 • Taupote laiką – visą darbuotojų paieškos ir atrankos procesą koordinuojame bei atliekame mes, o Jums pateikiame galutinį rezultatą – profesionaliai atrinktus ir įvertintus kandidatus į siūlomą darbo vietą.
Kiek laiko užtrunka naujo darbuotojo atranka?
Nuo reikalavimų aptarimo su klientu iki galutinių kandidatų pristatymo įmonės vadovybei, atrankos procesas trunka nuo 3 iki 6 savaičių. Tai priklauso nuo ieškomo darbuotojo pozicijos, reikalavimų potencialiems kandidatams, miesto, kuriame ieškoma ir kitų įtakos turinčių veiksnių.
Ką reiškia 3 mėnesių garantija?
Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbinimui parinktas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina Jūsų lūkesčių, parenkame kitą, o Jums už tai nereikia papildomai mokėti.
Domina bendradarbiavimas su „Contactus“?
Mūsų sritis yra administracinio, vadybinio lygio darbuotojų paieška ir atranka bei specialistų, vadovų paieška. Retais atvejais ieškome ir darbininkiškų pareigybių darbuotojų, paprastai, tai darome tada, kai teikiame išorinio personalo vadovo paslaugą.Pagal įmonės poreikį, galime pasirašyti ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį personalo atrankų vykdymui. Tai reiškia, kad visada, kai Jums reikia surasti naują darbuotoją, visą darbuotojų paieškos ir atrankos procesą koordinuojame mes. Taip pat yra galimybė kiekvieną kartą pasirašyti naują sutartį, kai Jums reikalingos mūsų paslaugos.

Jeigu liko neatsakytų klausimų, „Contactus“ specialistai visuomet pateiks daugiau informacijos, todėl susisiekite nedelsiant!