Personalo paieška ir atranka

Klientai besikreipiantys į mus dėl personalo paieškos ir atrankų dažniausiai susiduria su keliais iššūkiais:

 1. Į darbo skelbimus kandidatuoja visiškai netinkami žmonės – atrodytų, kad CV siunčia net neperskaitę darbo skelbimo.
 2. Sunku rasti kandidatų ir darbo skelbimų nepakanka.
 3. Reikia skirti laiko viso paieškos ir atrankos proceso koordinavimui bei atlikimui, dėl to nukenčia kiti, tiesioginiai darbai.
 4. Norisi išsirinkti patį tinkamiausią kandidatą, kad po trijų mėnesių nereikėtų atsisveikinti ir vėl ieškoti iš naujo.

Visiems šiems iššūkiams mes turime sprendimus:

 1. Dirbdami su paieškos ir atrankos projektais visuomet naudojame ne tik darbo skelbimus, bet ir aktyviai ieškome kandidatų duomenų bazėse ir pristatome jiems darbo pasiūlymus, bei pasitelkiame inovatyvius skaitmeninės „galvų medžioklėsmetodus.
 2. Koordinuojame visą atrankos procesą: nuo reikalavimų aptarimo iki atrinktų kandidatų pristatymo, Jums reikia tik užpildyti reikalavimų kandidatams anketą ir ją mums pateikti. Taigi, nenukenčia Jūsų tiesioginiai darbai.
 3. Atrankoje rekomenduojame naudoti asmenybės testą The Bridge Personality, kuris padeda ir pažinti naują komandos narį, ir prognozuoti, kaip jam seksis atlikti numatytus darbus ir užduotis, gerokai greičiau nei per tris mėnesius. Taigi, visokeriopai taupomas ir laikas, ir pinigai.
 4. Pasirinkus personalo paieškos ir atrankos paslaugą su 3 mėn. garantija atrankos darbams, mes esant poreikiui nemokamai surandame ir atrenkame kitą kandidatą, taip pakeisdami prieš tai atsirinktą, tačiau lūkesčių nepateisinusį komandos narį.
Dažnai užduodami klausimai
Kodėl naudinga samdyti personalo atrankos įmonę?
Atrodytų, kad personalo atranka nuo darbo skelbimo patalpinimo iki įdarbinto darbuotojo bandomojo laikotarpio pabaigos yra sudaryta iš penkių žingsnių ir jų pilnai užtenka surasti gerą specialistą. Tačiau ar tikrai taip yra, visuomet išlieka rizika, kad to padaryti nepavys iš pirmo karto, arba kad tiesiog tinkamas kandidatas nepastebės Jūsų darbo skelbimo ir neatsiųs Jums savo CV. Kiekvienas įdarbinimas, apmokymas, išdarbinimas ir kiti procesai įmonei kainuoja labai daug pinigų ir išeikvoja nemažai laiko.Perduodant atrankos procesą personalo valdymo (atrankos) specialistams, Jūs:

 • Gaunate partnerį, kuris įsigilina į Jūsų reikalavimus kandidatams ir suformuluoja darbo pasiūlymą, žino kaip ir kur ieškoti tinkamų kandidatų bei kokybiškai atrenka kandidatus, kurie ne tik atitinka formaliuosius, kvalifikacijos reikalavimus, bet ir yra įvertinama jų motyvacija darbui Jūsų įmonėje;
 • Taupote tiesiogines ir netiesiogines atrankos lėšas – Jums papildomai nekainuoja skelbimų talpinimas keliuose darbo paieškos portaluose bei papildomas CV duomenų bazių išsipirkimas, telefoniniai skambučiai kandidatams, nepatiriate kuro išlaidų, jei atranką reikia vykdyti kitame mieste;
 • Taupote laiką – visą darbuotojų paieškos ir atrankos procesą koordinuojame bei atliekame mes, o Jums pateikiame galutinį rezultatą – profesionaliai atrinktus ir įvertintus kandidatus į siūlomą darbo vietą.
Kiek laiko užtrunka naujo darbuotojo atranka?
Nuo reikalavimų aptarimo su klientu iki galutinių kandidatų pristatymo įmonės vadovybei, atrankos procesas trunka nuo 3 iki 6 savaičių. Tai priklauso nuo ieškomo darbuotojo pozicijos, reikalavimų potencialiems kandidatams, miesto, kuriame ieškoma ir kitų įtakos turinčių veiksnių.
Ką reiškia 3 mėnesių garantija?
Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbinimui parinktas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina Jūsų lūkesčių, parenkame kitą, o Jums už tai nereikia papildomai mokėti.
Domina bendradarbiavimas su „Contactus“?
Mūsų sritis yra administracinio, vadybinio lygio darbuotojų paieška ir atranka bei specialistų, vadovų paieška. Retais atvejais ieškome ir darbininkiškų pareigybių darbuotojų, paprastai, tai darome tada, kai teikiame išorinio personalo vadovo paslaugą.Pagal įmonės poreikį, galime pasirašyti ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį personalo atrankų vykdymui. Tai reiškia, kad visada, kai Jums reikia surasti naują darbuotoją, visą darbuotojų paieškos ir atrankos procesą koordinuojame mes. Taip pat yra galimybė kiekvieną kartą pasirašyti naują sutartį, kai Jums reikalingos mūsų paslaugos.

Ieškote darbuotojų ar norite pasikonsultuoti personalo paieškos ir atrankos klausimais, SUSISIEKITE su „Contactus“ komanda!