Personalo valdymo konsultacijos

Užpildykite trumpą „Personalo valdymo pulso“ klausimyną ir sužinokite savo personalo „sveikatos būklę“!

Pildyti

Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, jeigu joje yra bent vienas darbuotojas – egzistuoja ir personalo valdymas. Tai sudėtingas procesas, kurį sudaro darbų analizavimas, personalo planavimo, verbavimo ir atrankos procesai, jo adaptavimas, karjeros planavimas, motyvavimas ir vertinimas. Efektyvus personalo valdymas gali tapti rimtu iššūkiu net patyrusiam vadovui, tačiau „Contactus“ komandos patirtis bei profesionalumas leis pajusti, kad vadovavimas kolektyvui nebūtinai turi būti sudėtingas procesas.

Konsultacijų metu ne tik dalinamės naudingais patarimais, bet ir sprendžiame klientų versle kylančias personalo valdymo problemas, padedame įveikti iššūkius. Blogiausi patarimai – bendriniai, todėl visą informaciją pateikiame individualizuotai, pasitelkiant vizualines priemones – klientui patogiausiu ir suprantamiausiu būdu. Taip pat organizuojame mokymus, nuotolinius seminarus ir siūlome lanksčias bendradarbiavimo formas.

Norite sutaupyti pinigų ir laiko?

Tuomet turite žinoti sėkmingo verslo formulę, kuri lygi darbuotojų sugebėjimų ir motyvacijos sandaugai, todėl labai svarbu ne tik atsirinkti konkrečiai pareigybei tinkamus darbuotojus, bet ir tinkamai juos skatinti.

Kaip tai veikia?

▪ Motyvuoti darbuotojai produktyvesni, o darbo kokybė aukštesnė;
▪ Efektyvesnė vidinė komunikacija įmonėje ir atskirose komandose;
▪ Mažesnė darbuotojų nusivylimo bei tarpusavio konfliktų tikimybė;
▪ Mažesnė darbuotojų kaita ir su ja susiję kaštai.

Kaip tai pasiekti?

Ambicingiems tikslams pasiekti, reikalinga stipri ir motyvuota komanda, todėl „Contactus“ personalo valdymo specialistai atlieka tyrimus ir pataria, kokie konkretūs veiksmai teigiamai veikia Jūsų kolektyvą.

Darbuotojų pasitenkinimo įmone ir darbu tyrimas.
Darbuotojai šiuos tyrimus vertina kaip vadovų domėjimąsi personalu ir jo atliekama veikla, o vadovams tyrimas padeda geriau suprasti, su kokiais sunkumais susiduria darbuotojai bei kokios sritys reikalauja pokyčių.

Komandos suderinamumo tyrimas.
Padeda išsiaiškinti, kaip sumažinti kolektyve pasitaikančius konfliktus, pagerinti komunikaciją tarp komandos narių. Jis tinkamas nuolatinės, ilgą laiką nekitusios komandos darbo efektyvumo bei tarpusavio supratimo vertinimui, naujo vadovo integracijai.

Turimos darbo užmokesčio sistemos analizė.
Leidžia įvertinti, ar Jūsų personalas jaučiasi pakankamai motyvuojamas finansiškai, o įmonė konkurencinga išlaikant ir priimant naujus darbuotojus.

Už mažesnius nei vidinius darbuotojo įdarbinimo kaštus „Contactus“ galite naudotis atskiro personalo skyriaus paslaugomis: personalo vadovu, personalo atrankų bei organizacijos tyrimų specialistais.

Jūsų patogumui „Contactus“ specialistai konsultacijas teikia tiek el. paštu, tiek telefonu, todėl kontaktuoti su mumis yra lengva – susisiekime!